Serwis wykorzystuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

BIP

 


Przychodnia

Swą działalność adresujemy do dzieci młodzieży zaczynającej aktywność sportową, sportowców wyczynowych oraz ludzi, dla których aktywność fizyczna jest receptą na realizację zdrowego stylu życia. 

Nasze doświadczenie pozwala na objęcie kompleksową opiekę sportowców wyczynowych oraz osoby, które systematycznie stosują trening zdrowotny by w bezpieczny sposób mogli realizować swoje ambicje sportowe a przypadkach kontuzji uzyskać szybka pomoc medyczną i rehabilitację. Skupiamy specjalistów wszystkich dziedzin medycyny sportowej, którzy w profesjonalny sposób zrealizują oczekiwanie środowisk sportowych. Mamy przygotowane do podjęcia współpracy z trenerami różnych dyscyplin sportu. 

Historię napisano w okresie chaosu spowodowanego reorganizacją w administracji państwowej i służbie zdrowia. Odnosi się wrażenie, że przeprowadzają ją ludzie niekompetentni i zarozumiali w swojej ignorancji, dążący poprzez zdobywanie władzy do bogacenia siebie i swojego partyjnego otoczenia. Wielu z nich wygłasza przepiękne idee, natomiast ich działalność powoduje coraz większe zubożenie społeczeństwa polskiego i, co gorsze, zagrożenie dla prawidłowego rozwoju przyszłych pokoleń.