Serwis wykorzystuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

BIP

 


Wojewódzka Przychodnia Sportowo – Lekarska w Bydgoszczy pragnie przedstawić Państwu ofertę dot. badań z zakresu medycyny pracy. Zapraszamy wszystkie firmy do skorzystania z naszej oferty.

Przeprowadzamy badania wstępne, okresowe, profilaktyczne i kontrolne, zarówno dla osób indywidualnych, jak i zakładów pracy. Gotowi jesteśmy do podjęcia współpracy i zawarcia umowy z Pracodawcami.

Gwarantujemy sprawne przeprowadzenie badań na terenie WPSL w zakresie niezbędnym do orzeczenia zdolności do pracy.

Badania przeprowadza doświadczony lekarz posiadający stosowne uprawnienia do wydawania orzeczeń o zdolności do pracy oraz wykonywania określonego zawodu, lekarzy specjalistów, którzy przeprowadzają badania zlecone przez lekarza medycyny pracy, a także zaplecze laboratoryjne, pracownię radiologiczną, co zapewnia pełną diagnostykę na miejscu.

W ramach zawartych umów obowiązują ceny wynegocjowane z zakładami pracy.

Prosimy o rozważenie możliwości podpisania umowy, która pozwoli na współpracę pomiędzy naszymi placówkami. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Beatą Wiśniewską – pielęgniarką służby medycyny pracy pod numerem 52 322-20-91.